KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14577562

nr 1457 7562

Birger Hansson-Böe

(1900-1986), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 48x62cm, yttermått inklusive ram: 59x73cm

måndag 28 mars 2022
kl 18:15:45

Birger Hansson-Böe

Läs mer om Birger Hansson-Böe